Suplementace a trénink

#900 5. 8. 2016

Martin: Dobrý den,
prosím o pomoc a o zodpovězení otázek týkajcí se cvičení a sulementů.

nejprve mé schrnutí: Zaměřuji se pouze na břišní svaly, stravu a výživu neřeším a nic si neodepřu beru to spiše jen takovou rýsovačku a abych pro sebe něco udělal. Mám BCAA, protein a vitamíny prozatím značky SCITEC a mé dávkování nevím zda je správne po mnoha rozhovorech z kamarády co choděj do fitka se jejich odpovědi dosti rozchází a proto se obracím na profesionály. Beru rano vitamíny po obědě protein, před cvičením BCAA a po cvičení protein a než du spát BCAA nevím zda je to tak správné, cvičím 5 dní v kuse a to každý den cca : 30-45 min a jeden den regenerační a tak chci pořád dokola a to jen a pouze břicho.

Prosím o radu zda takéto časté cvičení je OK a mé dávkování suplementů a pokud né prosím o radu jak dávkovat a co a od jaké značky, popřípadě co koupit děkuji za odpověd Kevin

Patrik I.

Dobrý den, rád bych Vám poradil, ale bylo by to psaní na hodinu, protože podle toho, co píšete, děláte většinu věcí špatně. V rychlosti: Břicho je sval, jako každý jiný a může se přetrénovat, proto cvičení břicha 5 dní po sobě je nesmysl. Cvičíte břicho a neřešíte stravu. Břicho se cvičí hlavně na talíři a bez toho pekáč buchet neuděláte. Tělo musíte zatěžovat rovnoměrně, proto je potřeba cvičit všechny svalové skupiny. Co se týče suplementace. BCAA se berou hlavně kolem tréninku - 5 g před a 5 g po. Protein po tréninku, popř. pro doplnění bílkovin v kteroukoliv dobu. Vitamíny po snídani vhodné jsou.

Návrat na přehled dotazů

Zákaznický servis

Patrik Iláš - prodejce 
Tel.: 606 838 221
obchod@fitness13.cz 

Těším se na Vás v naší kamenné prodejně.