Info o redukci,zpevnění a vyrýsování

#1231 3. 1. 2019

Daniel: Zdravím,mám dotaz. Nyní mám 107 kg a můj cíl je mít váhu do 80 kg. Splnil jsem si to,ale měl jsem trošku podkožní tuk a to jsem nebyl spokojenej,dělal jsem víc,ale po roce a půl nastal jojo efekt. Pak jsem si objednal spalovač tuků z jedné stránky,který máte i Vy,ale na mně to mělo účinek nabrání hmoty plus KG. Oni to tam neměli určený,na co to je,Vy jste to měli, a tak jste mně zaujali.
Takže zajímá mně. Pomůžete mi vybrat pro mně vhodný doplnky ke cvičení? Můj cíl je redukovat váhu,ale s tím,že mi nezmiznou svaly.
Vím,že spalovače,aminokyseliny a jídelníček je nejlepším výsledkem,ale rád bych si od Vás nechal říct,jaké doplnky vybrat a co.
Zdůrazním jenom,že nechci něco produkt v kapslích či tabletek.
Mám rád tekutější doplnky.
Pomůžete mi? Děkuji.
Dotaz k produktu: Nutrend Carnitin 60000 + Synephrine 500 ml

Patrik I.

Dobrý den, nejdříve je potřeba si uvědomit, že po každé dietě, když zvýšite kalorický příjem, který bude vyšší než výdej, vždy budete přibírat. A nepomohou Vám žádné doplňky. Proto je potřeba upravit jídelníček. Z doplňků jako spalovač mohu doporučit:https://www.fitness13.cz/p2195-holma-fat-stove-gel-1000-ml-500-ml-zdarma.php V dietě je potřeba zvýšit i bílkoviny a tady doporučuji protein: https://www.fitness13.cz/p4816-fitness13-cfm-80-protein.php

Návrat na přehled dotazů

Zákaznický servis

Patrik Iláš - prodejce 
Tel.: 606 838 221
obchod@fitness13.cz 

Těším se na Vás v naší kamenné prodejně.