Balík do Balíkovny

22. 1. 2018, autor: Patrik Iláš

Nechce se Vám stát dlouhá fronta na poště a čekat, až na Vás přijde řada? Chcete si zásilku vyzvednout rychle, bez nutnosti předložit doklad totožnosti? Chcete platit platební kartou nebo hotově? Stačí si vybrat dodání zásilky na jednu ze 120 specializovaných výdejních míst České pošty a je to. Nová služba je tu.

Nechce se Vám stát dlouhá fronta na poště a čekat, až na Vás přijde řada? Chcete si zásilku vyzvednout rychle, bez nutnosti předložit doklad totožnosti? Chcete platit platební kartou nebo hotově? Stačí si vybrat dodání zásilky na jednu ze 120 specializovaných výdejních míst - Balíkoven České pošty a je to. Nová služba je totiž tu.

Novinkou od ledna 2018 je možnost poslat si zásilku do některé Balíkovny České pošty za jednotnou cenu 70,- Kč při platbě předem i dobírce. 

Na těchto výdejních místech dostanete zásilku bez nutnosti předkládat doklad totožnosti, stačí sdělit jméno a kód zásilky, kterou je možno platit hotově i platební kartou. Zásilku tedy může vyzvednout i třetí osoba, když zná jméno a kód. Přednostní vyzvednutí je další výhodou této nové služby.

Přehled všech míst, které tuto službu poskytují najdete zde. Česká pošta bude postupně další místa doplňovat.

Ceník poštovného

balikovna

logo_balik_do_balikovny

Komentáře

Ještě nebyl napsán žádný příspěvěk. Buďte první!

Přidejte Váš příspěvek

(youtube) (foto)
Text: *

*) Povinné položky

Zákaznický servis

Patrik Iláš - prodejce 
Tel.: 606 838 221
obchod@fitness13.cz 

Těším se na Vás v naší kamenné prodejně.

© Fitness 13